صلوات برای سلامتی امام زمان
نظر سنجی
اگه جنگ بـشه دوست داریـد تـو کـدوم قسمت فعالیت کنید؟بنر همسنگراندکتر حسن عباسی
سفیران تلاش
598 نامه
اسلام مدیا
نوای بی نوایی
وبسایت 598نامه ؛ روایتی دیگر از عاشقی

♥ لبیک یا خامنه‏ ای ♥

فیلم سخنرانی حجت الاسلام طائب خطاب به سران فتنه / سالروز ۹ دی / مهدیه تهران / لینک مستقیم دانلود

حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طائب در اجتماع بزرگ امت حزب‌الله و هیئت‌های مذهبی که به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی، در مهدیه تهران برگزار شد، با بیان اینکه فتنه، یک هدف را بیشتر دنبال نمی‌کرد، اظهار داشت: هدف آنها براندازی نظام جمهوری اسلامی بود. نظام دستاورد عینی حرکت حضرت اباعبدالله الحسین در روز عاشوراست، یعنی انتقام سیلی‌ای که دشمن در روز عاشورا به گمان خود زد و حسین بن علی را از اسلام گرفت، در این انقلاب تحقق پیدا کرد و البته پاسخ اصلی آن سیلی هنگامی تحقق پیدا می‌کند که حضرت بقیه الله اعظم(عج) ظهور کنند.

حجت‌الاسلام طائب گفت: در ۹دی مردم از سران فتنه تبری جستند و این روز پیام روشنی برای سران فتنه بود. وی با بیان اینکه هدف فتنه، براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود، اظهار داشت: این نظام، دستاورد عینی امام حسین(ع) در روز عاشورا و مقدمه انتقام سیلی‌ای شد که دشمن در عاشورا به صورت اسلام زده و حسین بن علی را از اسلام گرفته بود.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دشمن مقدمه‌سازی کرده بود تا سرنگونی جمهوری اسلامی را با از کار انداختن حجت زمان یعنی ولی فقیه و خارج کردن ضمانت اجرایی ولایت فقیه از قانون اساسی به عمل برساند، گفت: تا زمانی که این دو اتفاق نیفتاده سرنگونی نظام ممکن نیست.

فیلم سخنرانی حجت الاسلام طائب خطاب به سران فتنه / سالروز 9 دی / مهدیه تهران / لینک مستقیم دانلود

فیلم سخنرانی حجت الاسلام طائب خطاب به سران فتنه / سالروز ۹ دی / مهدیه تهران / لینک مستقیم دانلود


مکان: مهدیه تهران

زمان: نهم دی­ماه ۱۳۸۹

وی ادامه داد: فتنه ۸۸ آمده بود تا قانون را تغییر دهد، ولی موفق نشد چون ملت ایران در ۹ دی به صحنه آمد و به اعتراف رسانه‌های خارجی در این روز ۳ میلیون تهرانی به خیابان‌ها آمده بودند و با چسباندن عکس‌‌های مقام معظم رهبری به سینه خود، فقط برای ایشان شعار می‌دادند.

 

حجت‌الاسلام طائب با اشاره به اتفاقات بعد از انتخابات، گفت: در تهران اگر بحث تعارض بین دو کاندیدا مطرح بود مردم ثابت کردند که این بحث مطرح نیست و اگر احمدی‌نژاد در تهران یک میلیون و ۸۰۰ هزار رای داشت، جماعتی که در ۹ دی به صحنه آمده بودند علی رغم تعطیل نبودن مدارس و ادارات، تعدادشان بیش از ۳ میلیون نفر بود. وی افزود: بقیه افرادی که به طرف مقابل رای داده بودند دچار این اشتباه شده بودند که موسوی، حسینی است، ولی در ۹ دی فهمیدند که دروغ می‌گوید و برای براندازی آمده است.

 

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه روز ۹ دی مردم از سران فتنه تبری جستند، گفت: روز ۹ دی پیام روشنی برای سران فتنه و استکبار بود و اگر موسوی ذره‌ای با مردم و انقلاب بود باید در این روز با دیدن آن جماعت عملا استغفار می‌کرد و اگر اخلاص داشت در ۹ دی توبه می‌کرد ولی وی جزو مهره‌های عاجزی است که برای استکبار جهانی کار می‌کنند.

 

حجت‌الاسلام طائب با اشاره به ارزش ۹ دی، تصریح کرد: استکبار با صدها میلیارد دلار سرمایه‌گذاری بر روی برنامه‌هایش طی ۲۰ سال برنامه‌ریزی کرده بود تا نتیجه بگیرد. وی با طرح این سوال که چرا با دیدن حماسه ۹ دی توبه نکرده‌اید از خاتمی و کروبی پرسید: در پازلی که دشمن برای اسقاط نظام پهن کرده بود، آمده بودید نظام را زمین بزنید، نظامی که به خون بهترین‌های ملت استوار شده و بالا آمده است.

 

این استاد حوزه و دانشگاه، خطاب به سران فتنه و کسانی که هنوز از خواب بیدار نشده‌اند، گفت: بیهوده مشت به سندان نزنید که مردم تصمیم خود را گرفته‌اند و نمی‌توانند از آن برگردند و به خدا تعهد داده‌اند که مقدمات ظهور امام زمان(عج) را فراهم کنند. وی با اشاره به این فرمایش امام « اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود»، اظهار داشت: امام با قلب تپنده استکبار، که همان اسرائیل است درافتاد و جمله‌ای را بیان داشتند که هیچ کس با حالا از آن بالاتر نگفته و ایشان این جمله را زمانی گفتند که غلام حلقه‌به گوش آمریکا در ایران حاکم بود.

 

حجت‌الاسلام طائب با اشاره به اینکه دشمن، ولایت فقیه را هدف قرار داده بود، گفت: دشمن در این قضیه تودهنی خورد و علی‌رغم اینکه با تابلوی دین آمده بود، می‌خواست از رئیس جمهوری شروع کند و خود را تا براندازی نظام برساند. وی تصریح کرد: موسوی دستورمند حرف می‌زد و در طول تبلیغات تلویزیونی نیز سیاه‌نمایی می‌کرد چون رهبری در طول ریاست جمهوری از دولت نهم حمایت کرده بود سعی داشت با زیر سوال بردن ریاست جمهوری، زمینه را برای هدف قرار دادن رهبری آماده کند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به مصاحبه موسوی که در پاسخ به این سوال که اگر مجددا مطابق حرفت، انتخابات برگزار شد و رای نیاوردی، گفته بود دوباره می‌گویم تقلب شده، اظهار داشت: دو نظرسنجی که پنج روز قبل از انتخابات در سطح بین‌المللی انجام شد مشخص کرده بود آرای موسوی، از ۹ میلیون بیشتر نیست و لذا قبل از برگزاری انتخابات با نوشتن نامه به رهبری، بحث تقلب در انتخابات را مطرح کردند که این نامه در رسانه‌های خارجی زودتر از سایر رسانه‌ها منعکس شد.

 

حجت‌الاسلام طائب اضافه کرد: موسوی که می‌دانست رای نمی‌آورد در شب انتخابات، اعلام پیروزی کرد و طبق دستور، صبح روز یکشنبه و بعد از اطلاعیه رهبر انقلاب که از مردم تشکر کرده بودند، گفت: رهبر انقلاب عادل نیست! وی با بیان اینکه فتنه‌گران دو گروه بودند، اظهار داشت: یک دسته از قشر روحانی بودند، نظیر کروبی و نصرالله بیات که گفتند رهبر انقلاب دیگر عادل نیست و دسته دیگر بوق تقلب را برداشتند و ادعای تقلب ۱۱ میلیونی را مطرح کردند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به شنیع‌ترین کارهایی که توسط فتنه‌گران بعد از ۲۵ خرداد انجام شد، گفت: آنها با شهیدسازی خانمی را که در کانادا زندگی می‌کرد پروژه شهیدسازی را اجرا کردند و با این کارها آبروی شهید و شهادت را بردند و یکی ازبدهکاری‌های خاتمی و کروبی به شهدا نیز این است. وی با اشاره به تعدادی از بازداشتی‌های پس از انتخابات که ادعای تقلب کرده بودند، گفت: این افراد در برابر ادعای خود هیچ مدرکی ارائه ندادند و بعد شایعه کردند که بازداشتی‌ها کتک خورده‌اند در حالی که خودشان بهتر از همه می‌دانستند که تقلب نشده و ساخته خود آنها است.

 

حجت‌الاسلام طائب تمام مشکل استکبار را رژیم صهیونیستی دانست و تصریح کرد: این رژیم بین دو دندان جهان اسلام یعنی حماس و حزب‌الله قرار دارد. وی با اشاره به دوران اصلاحات که در سالهای ۷۸ و ۷۹ مطبوعات افسارگسیخته به وجود آمدند اظهار داشت: این مطبوعات نوشتند که حزب‌الله لبنان را دستی از ایران حمایت می‌کند که باید آن دست را قطع کرد.

 

حجت‌الاسلام طائب با اشاره به اطلاعیه‌ای که خاتمی، اخیرا داده و در آن خواستار آزادی زندانی‌ها شده، خطاب به وی، اظهار داشت: بهتر است مقداری فکر کنی! یادت رفته شعار آزادی مطرح ‌کردی حال اینکه خود نمی‌دانستی برای چه این شعار را می‌دهی! وی در ادامه خطاب به خاتمی گفت: حداقل کمی از آقای چاوز یاد بگیر، رئیس جمهور ونزوئلا در سازمان ملل با حضور رئیس جمهور آمریکا، با نشان دادن جرج بوش گفت که شیطان بزرگ همین است؛ اگر خواب هستید و نمی‌فهمید بدانید که از خط خودی خیلی جلو رفته‌اید و خواب شما را فقط مرگ می‌تواند از بین برد.

 

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: یک موقع مقام رهبری فرمودند «برخی نیروی دشمن نیستند. تو خاکریز خودی بودند تو یه خواب رفتند و زمانی بیدار شدند که دشمن عقب رفته بود و آنها شروع کردند به زدن اشتباه نیروهای خودی. طائب خطاب به سران فتنه افزود: این خواب تو را فقط مرگ حل می‌کند. می میری آنوقت نمی‌فهمی چه شد.

 

»» بخش تصویری

.::. دانلود با کیفیت بالا .::.

(فرمت: mp4، ابعاد تصویر: ۴۸۰*۷۲۰)


تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir


در مورد فایل های این نوشته به چند نکته توجه فرمایید:
۱- اگر لینک دانلود چند قسمتی است، ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی(Extract) فایل صوتی یا تصویری مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن شما بایستی نرم افزار Winrar را از اینجا دانلود کرده و آن را نصب نمایید.
۲- برای پوشش دادن سطح وسیعی از بازدید کنندگان سایت، فایل های تصویری سایت در سه کیفیت بالا با فرمت mkv. یا mp4. ، کیفیت متوسط با فرمت wmv. و کیفیت مخصوص نسخه موبایل با فرمت ۳gp. قرار داده شده است؛ به علاوه در بخش سخنرانی ها، فایل های صوتی آنها نیز در سه کیفیت بالا، متوسط و پایین با فرمت mp3. قرار گرفته شده است.
۳- اگر پس از بازگشایی فایل فشرده، پسوند فایل تصویری mkv. یا mp4. بود، برای نمایش آن از نرم افزار KMplayer استفاده نمایید (لینک دانلود).
۴- در صورتی که لینک (های) دانلود مربوط به یک نرم افزار می باشد، پس از دانلود تمامی قسمتهای آن، فایل (های) مورد نظر را اکسترکت کرده و برای اجرا یا نصب نرم افزار در فولدر اکسترکت شده بر روی فایل اجرایی اصلی با پسوند exe کلیک کنید.
۵- در صورت خراب بودن لینک اصلی از لینک کمکی درج شده استفاده کنید؛ ابتدا روی لینک کمکی مورد نظر کلیک کنید، سپس در صفحه باز شده جدید به مدت چند ثانیه تأمل کرده تا لینک های کمکی از چندین سرور معتبر اشتراک گذاری فایل مانند [۲Shared ,RapidShare, MegaUpload, MediaFire, FileFactory, EasyShare] برای شما نمایان شود. از یک مورد به انتخاب خود استفاده کنید.
۶- نظرات خود در مورد این نوشته یا مشکلات احتمالی درمورد خرابی فایل یا خرابی لینک دانلود فایل های این نوشته در قسمت ارتباط با ما یا در بخش نظرات همین نوشته بیان کنید.طبقه بندی: انتخابات، انتخابات دهم، مهدی طائب، سخنرانی،

برچسب ها: 25 خرداد، 9 دی، 9دی، آزادی زندانی‌ها، آمریكا، اباعبدالله الحسین، احمدی‌نژاد، ادعای تقلب، استاد حوزه و دانشگاه، استكبار جهانی، اسرائیل، امام حسین (ع)، امت حزب‌الله، انتخابات، انقلاب، ایران، براندازی نظام جمهوری، تبلیغات تلویزیونی، تقلب 11 میلیونی، جهان اسلام، حجت‌الاسلام طائب، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طائب، حزب‌الله، حسین بن علی، حضرت بقیه الله اعظم (عج)، حماس، خاتمی و كروبی، دوران اصلاحات، دولت نهم، رئیس جمهور، رهبری، روز عاشورا، ریاست جمهوری، رژیم صهیونیستی، سالگرد حماسه 9 دی، سخنرانی، سران فتنه، سیاه‌نمایی، شعار آزادی، فتنه، فتنه‌گران، فیلم، كاندیدا، كروبی، مصاحبه موسوی، مقام معظم رهبری، ملت ایران، مهدیه تهران، موسوی، نصرالله بیات، نظرسنجی، هیئت‌های مذهبی، ولایت فقیه، پروژه شهیدسازی، کیفیت بالا،
توسط: سرباز گمنام امام زمان (عج)
نظرات
درباره وبلاگ


رزمنده ای كه در فضای سایبری میجنگی! برای فشردن كلید های كامپیوتر وضو بگیر و با نیت قربت الی الله مطلب بنویس بدون كه تو مصداق و ما رمیت اذ رمیت و لكن الله رمی هستی.
شما در شبهای تاریك "جبهه سایبری" از میدان مین گناه عبور می كنید مراقب باشید، به شهدا تمسك كنید بصیرتتون را بالا ببرید كه تركش نخورید رابطه خودتونو با خدا زیاد كنید با اهل بیت یكی بشید و در این راه گوش به فرمان آن ها باشید...
آخرین مطالب
-

فیلم های ما در سرور آپارات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic