تبلیغات
اسلام مدیا - فیلم مستند خود شیفته خود ریخته | داستان وادادگی فرهنگی سینمای ایران | لینک مستقیم دانلود
صلوات برای سلامتی امام زمان
نظر سنجی
اگه جنگ بـشه دوست داریـد تـو کـدوم قسمت فعالیت کنید؟بنر همسنگراندکتر حسن عباسی
سفیران تلاش
598 نامه
اسلام مدیا
نوای بی نوایی
وبسایت 598نامه ؛ روایتی دیگر از عاشقی

♥ لبیک یا خامنه‏ ای ♥

فیلم مستند خود شیفته خود ریخته / داستان وادادگی فرهنگی سینمای ایران / لینک مستقیم دانلود

انتشار تصویر برهنه گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی كه از سه سال قبل از كشور خارج شده و اكنون به جایی رسیده است كه مقابل دوربین‌ها برهنه می‌شود، به باور برخی، شوك به جامعه هنری بود اما برخی دیگر معتقد هستند كه واقعیت سینما و بخشی از سینماگران همین است و نباید از بروز چنین اتفاق‌هایی چندان تعجب كرد. خبرنگار رجانیوز در عصر انتشار این تصویر با تعدادی از هنرپیشه‌های زن سینمای ایران تماس گرفت تا نظر آن‌ها را در مورد این اتفاق جویا شود اما به‌غیر از فاطمه معتمد آریا و مریلا زارعی سایر این بازیگران پاسخ‌گو نبودند و این دو بازیگر نیز از اعلام نظر خودداری كردند.

بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی نیز حاضر نشد اقدام فرزندش را محكوم كند و در حالی كه فیلم اقدام غیراخلاقی گلشیفته فراهانی نیز منتشر شده، پدر وی مدعی شد كه این تصویر حاصل دست‌كاری‌های عصر تكنولوژی است! اما اگرچه بازیگرانی مانند پگاه آهنگرانی، نگار جواهریان، باران كوثری و مهناز افشار كه چندی پیش در واكنش به اظهارات فرج‌الله سلحشور كه فضای حاكم بر سینمای ایران را غیراخلاقی خوانده بود، دست به قلم شده و علیه وی شكوائیه منتشر كرده بودند، در قبال اقدام غیر اخلاقی گلشیفته فراهانی سكوت كرده‌اند اما سلحشور در گفت‌وگو با خبرنگار ما، تأكید كرد كه از این اتفاق متعجب نشده است.

متن گفت‌وگوی خبرنگار رجانیوز با سلحشور در مورد پیگیری برای محكوم كردن اقدام غیر اخلاقی گلشیفته فراهانی به همراه لینک مستقیم دانلود این مستند را در ادامه مشاهده بفرمائید.

فیلم مستند خود شیفته خود ریخته / داستان وادادگی فرهنگی سینمای ایران

فیلم مستند خود شیفته خود ریخته / داستان وادادگی فرهنگی سینمای ایران


مدت زمان: 13 دقیقه

کیفیت: متوسط

کاری از: پایگاه خبری تحلیلی رجانیوز

طرح از: دوئل

فیلم (کامل) سخنرانی استاد حسن عباسی در مورد پیش بینی این حادثه

اتفاق تلخی که امروز در سینمای کشورمان افتاده است، انتشار یک عکس در فضای مجازی در خصوص یکی از بازیگرانی است که زمانی در سینمای ایران حضور داشت اما به خارج از ایران رفت و امروز كاربران اینترنت صحنه ای را دیدند که نشان می‌داد که صحبتی را که چند هفته پیش در خصوص برخی زنان هنرپیشه مطرح کرده بودید، زیاد با واقعیت منافاتی نداشته است.

من از این اتفاق اصلاً تعجب نمی‌کنم. من از اینکه یک زن بازیگر ایران در خارج از کشور ناهنجار و عریان، بازی کند خیلی تعجب نمی‌کنم؛ چون‌که سینما تعریفش همین است. سینما برای عیاشی ساخته شده است، برای اینکه ابزاری برای مبارزه با فرهنگ‌ها و اعتقاد ملت‌ها و حیا و حجاب و ایمان و پوشش شود، حالا هر ملتی كه می‌خواهد باشد، نقش سینما این است و در حقیقت، این خانم یکی از آن کسانی است كه این تئوری برخاسته از صهیونیسم را عملی کرده است.

من از این خیلی تعجب نمی‌کنم ولی یک چیز برای من تعجب‌آور است که یک انسان مؤمن این مسائل را ببیند و سکوت کند، این سکوت یک انسان مؤمن در برابر فحشا و منکر خیلی عجیب‌تر از آن عمل است. آن فرد خودش را نشان داده است، اما آیا مؤمنین ما زبانم لال با سکوت خود دارند خودشان را نشان می‌دهند؟ آیا مؤمنین ما دروغ می‌گویند؟ آیا مسئولین جمهوری اسلامی و نمایندگان مجلس ما طرف‌دار و پای‎بند به حیا، ایمان و حجاب نیستند که سکوت می کنند و چیزی نمی گویند؟

من از گلشیفته فراهانی و پدرش که یک زمانی از توده های معروف بوده است، تعجبی ندارم. حتی از بسیاری از بازیگران سینما هم که پاک بودند و به عنوان زن‎های خوبی در سینما مشهور بودند اما الآن آلوده و بدنام شده‌اند، تعجب نمی کنم، چون سینما ماهیتش این است اما ماهیت مؤمنین چیست؟ ماهیت علما و بزرگان دین چیست؟ آنها هم ماهیت‌شان این است که در برابر فحشا و منکرات و کثافت کاری‌های سینما در جامعه امروز ما سکوت کنند؟ این برای من عجیب تر است.

بعد از آن اظهار نظری كه داشتید، خیلی از افراد روشنفکرنما برآشفته شدند، برخی از بازیگران زن سینما نامه‌ای را نوشتند و اظهار گلایه کردند و شما را مورد خطاب قرار دادند، نکته جالب اینكه با تمام آن امضا کنندگان نامه تماس گرفتیم که همگی موبایل‌های خود را خاموش کرده بودند، تنها کسی که پاسخ‌گو بود، خانم مریلا زارعی بود که بعد از آن که توضیحات ما را شنید، گفت تا زمانی که خودم عکس را نبینم اظهارنظر نمی‌کنم و اصلاً تلفنی مصاحبه نمی‌كنم! هجمه‌ای که آن موقع به وجود آمد و این سکوتی که الآن در شرایط فعلی رقم می‌خورد، نشانه چیست؟

شما فکر می‌کنید که یک قاچاقچی و فروشنده مواد مخدر اگر ببیند که مواد مخدر یک جامعه‌ای را نابود کرده است، آیا خودش باید بیاید مواد مخدر را بکوبد؟ نه! خودش فروشنده است؛ دکتری که داروی روان‌گردان را اختراع می‌کند، اگر دید که در جامعه مصیبت‌هایی به بار می‌آورد، آیا این باید داروی روان‌گردان خود را تخطئه و از آن انتقاد کند؟ من اصلاً انتظار ندارم که بیایند اعتراض كنند كه چرا خانم گلشیفته فراهانی این‌طور رفتار کرده است، چون سینماگرها دو گروه هستند: یا خودشان مثل خانم گلشیفته فراهانی هستند و تصاویرشان را در این سایت‌ها می‌بینیم، یا مخالف هستند اما آن ایمان یا آن شهامتی را ندارند که از حیثیت و غیرت و ناموس خودشان دفاع کنند و با جریان موجود هم‌سو شده‌اند. مثل جریان کربلا که عده‌ای در کربلا آمدند پسر پیغمبر را کشتند و یک عده ای هم ایستادند و تماشا کردند. عده ای خودشان جزو مفسدین هستند و عده ای ایستاده و تماشا و سکوت می کنند.

باز هم من می گویم این عده سینماگر اگر انتقاد نمی کند باید از آن‌ها سؤال کرد که چطور وقتی سلحشور گفت سینمای ما به سمت فحشا و آلودگی گرایش دارد، همه صدای‎شان در آمد و باغیرت شدند ولی الآن که یک زن ناجور آبروی ما را در دنیا می برد، هیچ‎کدام صدای‎تان در نمی آید و همه سکوت می کنید؟ اگر ما خدای ناکرده با این حرکات و فحشا همراه نیستیم، چرا سکوت می‌كنیم؟

من تصور می کنم این سکوت کاملاً معنا و پیام دارد، چون به قدری عمق فاجعه زیاد است كه عملاً صحبت کردن و اظهارنظر کردن در این ماجرا می تواند نشانگر شکست‌شان باشد.

امیدوارم که شکست مقدمه ای برای پیروزی در آینده باشد و در این شکست همچنان متوقف نشود، در سقوط و ناهنجاری ها غلتیدن و در زشتی ها غرق شدن خوب نیست. واقعاً اینها آستین بالا بزنند و این‏بار حرکتی کنند که شاید ان‌شاء الله این سینما اصلاح شود.

با چه زبانی به بزرگان و علمای دین‎مان بگویم که والله قسم خط دهنده سینما و سیمای ایران سه گروه هستند: ساواکی‌ها، توده‌ای‌ها و ماسون ها. این سه گروه دارند سینما و سیمای ایران را خط دهی می کنند. این به معنای این نیست که مسئولان ما اینگونه هستند، اما خط دهنده ها به داد سیما برسید که دارد اخلاق و ایمان و خانواده و قرآن و انقلاب را تهدید می کند. باید به مسئولین مملکتی و مسئولین اطلاعاتی کشور گفت چرا باید شما بنشینید و تماشا کنید كه در سیما و سینمای ما چنین انسان هایی که سابقه‌شان از زمان شاه معلوم است، حضور داشته باشند و اینها خط دهی کنند.

در یکی از برنامه‌های “هفت” که آقای بهزاد فراهانی را به‌عنوان نماینده خانواده تئاتر دعوت کرده بودند، وی مطالبی را از طرف خانه تئاتر رسماً اعلام کرد که بیانگر این بود که سیاست‌های خانه تئاتر مورد تأیید سیمای ما هم هست.

متأسفانه همین‎طور است. در کانون بازیگران ما هم همین‎گونه است. شما ببینید مسئولین اینها قبل از انقلاب چه کسانی هستند؟ یا ساواکی بودند که هنوز هم هستند، کسی که زنش و خودش ساواکی بوده است، الآن مسئول یکی از همین سندیکاهای هنری است. اینها را که از روی هوا نمی گوییم. مسئولین جمهوری اسلامی ایران به جز رهبر معظم انقلاب اسلامی هنوز نمی‌دانند تلویزیون و سینما یعنی چه و از آفت های آن اطلاع ندارند، در حالی‌که بنیاگذاران سینما و تلویزیون این رسانه ها را خوب می شناسند و اگر مسئولین ما گمان کردند كه صهیونیسم و یهود، ساواکی‌ها و توده‌ای‌ها دست برداشتند و سیمای ما را در اختیار ما قرار دادند تا ما به وسیله‌ی آن جامعه را هدایت کنیم، این خواب و خیال باطل است.

چند روز پیش در سیمای جمهوری اسلامی ایران فیلم‌هایی را انتخاب می‌کردند برای یک جشنواره که در سیما برگزار می شد یکی از انتخاب کنندگان که خودش از مسئولین است برمی‌گردد می گوید فلان فیلم را چون مستقیم به مذهب پرداخته است، انتخاب نکنید. من از مسئولین جمهوری اسلامی سؤال می کنم که این کلمه را معنا کنید. یعنی چه؟ من این را نمی فهمم. شما اگر می‌فهمید به ما بگویید.

آقای سلحشور شما به نکته ای اشاره می‌کنید که دائماً در رسانه ما رقم می‌خورد. چند شب پیش هم در یکی از سریال‌های تولیدی سیما در شبکه اول به این نکته برمی‌خوریم که یک خانم چادری با وجود اینکه باید مظهر مهربانی، محبت و آرامش باشد به عنوان قاتل معرفی می شود و “چادر”ش آلت قتاله می‌شود!

بله! به خانواده مستقیماً می‌پردازند، به رابطه دختر و پسر مستقیم می‌پردازند، به مسائل پلیسی و امنیتی می‌پردازند، چرا نباید به مذهب مستقیم بپردازند؟ آیا آنها ارزش‌مندتر از مذهب هستند و یا اینکه نه! مذهب این‌قدر مقدس است که باید همیشه در پستو نگه داشته شود و عملاً نباید سراغ مذهب رفت! متأسفانه این توجیهی است که می‌كنند.

»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: 576*720)
(حجم کل: 30 MB )
لینک اصلی | لینک کمکی
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir


در مورد فایل های این نوشته به چند نکته توجه فرمایید:
1- اگر لینک دانلود چند قسمتی است، ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی(Extract) فایل صوتی یا تصویری مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن شما بایستی نرم افزار Winrar را از اینجا دانلود کرده و آن را نصب نمایید.
2- فایل های تصویری سایت در کیفیت بالا با فرمت mkv. یا mp4. به علاوه در بخش سخنرانی ها، فایل های صوتی آنها نیز در کیفیت بالا با فرمت mp3. نیز قرار داده شده است.
3- اگر پس از بازگشایی فایل فشرده، پسوند فایل تصویری mkv. یا mp4. بود، برای نمایش بهتر آن از نرم افزار KMplayer استفاده نمایید (لینک دانلود).
4- در صورتی که لینک (های) دانلود مربوط به یک نرم افزار می باشد، پس از دانلود تمامی قسمتهای آن، فایل (های) مورد نظر را بازگشایی کرده و برای اجرا یا نصب نرم افزار در فولدر مربوطه بر روی فایل اجرایی اصلی با پسوند exe. کلیک کنید.
5- در صورت خراب بودن لینک اصلی از لینک کمکی درج شده استفاده کنید؛ ابتدا روی لینک کمکی مورد نظر کلیک کنید، سپس در صفحه باز شده جدید به مدت چند ثانیه تأمل کرده تا لینک های کمکی از چندین سرور معتبر اشتراک گذاری فایل مانند [RapidShare] برای شما نمایان شود؛ از یک مورد به انتخاب خود استفاده کنید.
6- نظرات خود در مورد این نوشته یا مشکلات احتمالی درمورد خرابی فایل یا خرابی لینک دانلود فایل های این نوشته در قسمت ارتباط با ما یا در بخش نظرات همین نوشته بیان کنید.طبقه بندی: اجتماعی، اشخاص، رسانه ها، سینما، مستند،

برچسب ها: اخلاق و ایمان و خانواده و قرآن و انقلاب، اقدام غیر اخلاقی گلشیفته فراهانی، انتشار تصویر برهنه گلشیفته فراهانی، باران كوثری، بازیگر ایرانی، برنامه‌ هفت، بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی، توده‌ای‌ها و ماسون ها، حیا و حجاب، روشنفکرنما، زن بازیگر ایران در خارج از کشور، زنان هنرپیشه، ساواکی‌ها، سینمای ایران غیراخلاقی، سینمای ایران، شوك به جامعه هنری، صهیونیسم، فاطمه معتمد آریا، فحشا و منکرات، فرج‌الله سلحشور، فیلم اقدام غیراخلاقی گلشیفته فراهانی، فیلم مستند خودشیفته خود ریخته، فیلم گلشیفته فراهانی، لینک مستقیم دانلود، مبارزه با فرهنگ‌ها و اعتقاد ملت‌ها، مریلا زارعی، مسئولین جمهوری اسلامی، مهناز افشار، نمایندگان مجلس، نگار جواهریان، هنرپیشه‌های زن سینمای ایران، واقعیت سینما و بخشی از سینماگران، پایگاه خبری تحلیلی رجانیوز، پگاه آهنگرانی، گفتگوی خبرنگار رجانیوز با سلحشور،
توسط: سرباز گمنام امام زمان (عج)
نظرات
درباره وبلاگ


رزمنده ای كه در فضای سایبری میجنگی! برای فشردن كلید های كامپیوتر وضو بگیر و با نیت قربت الی الله مطلب بنویس بدون كه تو مصداق و ما رمیت اذ رمیت و لكن الله رمی هستی.
شما در شبهای تاریك "جبهه سایبری" از میدان مین گناه عبور می كنید مراقب باشید، به شهدا تمسك كنید بصیرتتون را بالا ببرید كه تركش نخورید رابطه خودتونو با خدا زیاد كنید با اهل بیت یكی بشید و در این راه گوش به فرمان آن ها باشید...
آخرین مطالب
-

فیلم های ما در سرور آپارات